Stanislav Bečka
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | SK Bolešiny |
| 2021-2022 | TJ Měcholupy |
| 2015-2016 | TJ Měcholupy |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 18:00 | Luby - Měcholupy | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 17:30 | Měcholupy - Holýšov | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.08. 18:00 | Tachov - Měcholupy | 3:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.08. 18:00 | Měcholupy - Rapid | 0:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Chotěšov - Měcholupy | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Měcholupy - Petřín B | 1:3 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 10:15 | Klatovy - Měcholupy | 4:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 10:00 | Měcholupy - H. Bříza | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:15 | Přeštice - Měcholupy | 2:3 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 10:00 | Měcholupy - Mýto | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 336 (ø 84,00) | 6 (ø 1,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 10:30 | Horažďovice B - Měcholupy B | 1:8 (1:3) | 90 | 4 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Měcholupy B - Svéradice | 3:4 (2:1) | 66 | 66 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Měcholupy B - Měčín | 2:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Dlouhá Ves - Měcholupy B | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 3 | 246 (ø 82,00) | 6 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 29 | 2257 (ø 77,82) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 7 (ø 2,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 28 | 2019 (ø 72,10) | 1 (ø 0,03) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 6 | 398 (ø 66,33) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 26 | 2216 (ø 85,23) | 4 (ø 0,15) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,15) |
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 7 (ø 3,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 26 | 2036 (ø 78,30) | 7 (ø 0,26) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 25 | 2104 (ø 84,16) | 16 (ø 0,64) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 6 | 474 (ø 79,00) | 6 (ø 1,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 10 (ø 0,90) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 22 | 1901 (ø 86,40) | 22 (ø 1,00) | 2 (ø 0,09) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 23 | 1987 (ø 86,39) | 11 (ø 0,47) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 4 (ø 4,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 22 | 1818 (ø 82,63) | 7 (ø 0,31) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 3 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 26 | 2224 (ø 85,53) | 23 (ø 0,88) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A | 6 | 213 (ø 35,50) | 3 (ø 0,50) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




