Lukáš Müller

2026-2027

SK Cítoliby

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2017-2018 Modrá
2017-2018 SK Cítoliby
2015-2016 SK Cítoliby

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Louny | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
624 (ø 89,14) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Ročov - Cítoliby 1:11 (0:4) 90 2 0 0 ano
29.08. 17:00 Cítoliby - Lenešice 3:1 (1:0) 84 84 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Kozly - Cítoliby 1:3 (0:2) 90 0 1 0 ano
19.09. 16:30 Černčice B - Cítoliby 2:5 (2:2) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Cítoliby - Staňkovice 11:0 (7:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Pátek - Cítoliby 0:9 (0:6) 90 0 0 0 ano
17.10. 15:30 Holedeč - Cítoliby 0:2 (0:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 4 354 (ø 88,50) 2 (ø 0,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 24 2061 (ø 85,87) 3 (ø 0,12) 6 (ø 0,25) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 19 1527 (ø 80,36) 10 (ø 0,52) 4 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 20 1781 (ø 89,05) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,25) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 2 134 (ø 67,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 14 1260 (ø 90,00) 1 (ø 0,07) 3 (ø 0,21) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 5 404 (ø 80,80) 1 (ø 0,20) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 17 1478 (ø 86,94) 11 (ø 0,64) 6 (ø 0,35) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 3 (ø 0,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 6 370 (ø 61,66) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 4 295 (ø 73,75) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 20 1663 (ø 83,15) 11 (ø 0,55) 10 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 3 (ø 0,60) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 25 2156 (ø 86,24) 10 (ø 0,40) 6 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 26 2305 (ø 88,65) 10 (ø 0,38) 11 (ø 0,42) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 25 2106 (ø 84,24) 18 (ø 0,72) 12 (ø 0,48) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)