Roman Novotný
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | Neuměřice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1710 (ø 90,00) | 16 (ø 0,84) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Neuměřice B - Pchery | 3:4 (1:3) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Běleč - Neuměřice B | 8:2 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Zákolany - Neuměřice B | 3:6 (2:3) | 90 | 4 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Neuměřice B - Vrbičany | 9:1 (4:1) | 90 | 4 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 16:30 | Slatina - Neuměřice B | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 13:30 | Neuměřice B - Černuc B | 4:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Neuměřice B - Kačice | 7:3 (4:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 15:30 | Švermov - Neuměřice B | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Neuměřice B - Družec B | 1:3 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | V. Přítočno B - Neuměřice B | 5:1 (4:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 14:00 | Neuměřice B - Brandýsek | 3:6 (2:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 11:00 | Neuměřice B - Smečno | 2:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Neuměřice B - Běleč | 4:3p. (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:30 | Neuměřice B - Zákolany | 3:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 13:00 | Vrbičany - Neuměřice B | 5:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 13:00 | Neuměřice B - Slatina | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Černuc B - Neuměřice B | 3:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Neuměřice B - Vinařice B | 1:7 (0:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 13:30 | Kačice - Neuměřice B | 8:5 (5:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Neuměřice B - Švermov | 3:6 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 16 (ø 0,84) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 7 (ø 0,35) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 22 | 1893 (ø 86,04) | 7 (ø 0,31) | 7 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 15 | 1285 (ø 85,66) | 3 (ø 0,20) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 13 | 1145 (ø 88,07) | 4 (ø 0,30) | 3 (ø 0,23) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 19 | 1616 (ø 85,05) | 3 (ø 0,15) | 10 (ø 0,52) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 21 | 1718 (ø 81,80) | 4 (ø 0,19) | 4 (ø 0,19) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 5 | 394 (ø 78,80) | 4 (ø 0,80) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 16 | 1238 (ø 77,37) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. B | 2 | 75 (ø 37,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 26 | 2303 (ø 88,57) | 2 (ø 0,07) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. B | 2 | 124 (ø 62,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




