Marek Radošinský
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | Slovan Velvary |
| 2023-2024 | TJ Sokol Jedomělice |
| 2021-2022 | Slovan Velvary |
| 2020-2021 | Zvoleněves |
| 2019-2020 | TJ Sokol Jedomělice |
| 2015-2016 | Zvoleněves |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 675 (ø 75,00) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Tlustice - Velvary B | 4:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Velvary B - Králův Dvůr B | 5:6 (2:4) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.08. 18:00 | V.Dobrá - Velvary B | 6:2 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Velvary B - Hřebeč B | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Vraný - Velvary B | 3:1 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Velvary B - Braškov | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Cerhovice - Velvary B | 4:1 (4:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Velvary B - Beroun B | 6:1 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Velvary B - N. Strašecí | 6:2 (5:1) | 89 | 89 | 1 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Kladno | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 17:00 | Černuc - Velvary C | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.09. 18:00 | Velvary C - Zvoleněves | 5:3 (3:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 6 | 450 (ø 75,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 24 | 2019 (ø 84,12) | 4 (ø 0,16) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 23 | 1882 (ø 81,82) | 9 (ø 0,39) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 21 | 1847 (ø 87,95) | 10 (ø 0,47) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 14 | 982 (ø 70,14) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,21) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 23 | 1759 (ø 76,47) | 4 (ø 0,17) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 5 | 413 (ø 82,60) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 12 | 1001 (ø 83,41) | 5 (ø 0,41) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 25 | 2182 (ø 87,28) | 10 (ø 0,40) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 24 | 1940 (ø 80,83) | 10 (ø 0,41) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 13 | 1023 (ø 78,69) | 4 (ø 0,30) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 15 | 788 (ø 52,53) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




