Martin Beránek
2026-2027
| Číslo hráče | 5 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 7.5 |
Kariéra
| 2023-2024 | SK Horní Bříza |
| 2021-2022 | TJ Sokol Plasy |
| 2015-2016 | TJ Tatran Třemošná |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 13.09. 17:00 | Mýto - H. Bříza | 6:1 (3:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne |
Plzeňský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 966 (ø 80,50) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:30 | H. Bříza B - Plasy | 6:0 (1:0) | 75 | 75 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 17:30 | Úněšov - H. Bříza B | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:30 | Raková - H. Bříza B | 5:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | H. Bříza B - Malesice | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 10:00 | Kralovice - H. Bříza B | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | H. Bříza B - Zruč | 0:4 (0:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.09. 16:30 | Volduchy - H. Bříza B | 6:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | H. Bříza B - Zbiroh | 3:0 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Chrást - H. Bříza B | 1:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | H. Bříza B - Chotíkov | 3:1 (3:0) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 14:30 | Radnice B - H. Bříza B | 1:6 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | H. Bříza B - Ledce | 3:5 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 6 | 481 (ø 80,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 1 | 21 (ø 21,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 25 | 2181 (ø 87,24) | 8 (ø 0,32) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 2 | 59 (ø 29,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 24 | 1998 (ø 83,25) | 12 (ø 0,50) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 6 | 314 (ø 52,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 24 | 1950 (ø 81,25) | 2 (ø 0,08) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 21 | 1890 (ø 90,00) | 8 (ø 0,38) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,09) |
| Plzeňský | Baráž | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 1 | 46 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 19 | 1607 (ø 84,57) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 6 | 495 (ø 82,50) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 10 | 810 (ø 81,00) | 2 (ø 0,20) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 9 | 718 (ø 79,77) | 2 (ø 0,22) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 22 | 1681 (ø 76,40) | 4 (ø 0,18) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 20 | 1800 (ø 90,00) | 3 (ø 0,15) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 6 | 456 (ø 76,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 19 | 1595 (ø 83,94) | 2 (ø 0,10) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 15 | 1152 (ø 76,80) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B | 14 | 1169 (ø 83,50) | 9 (ø 0,64) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 7 | 200 (ø 28,57) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




