Tomáš Gereš
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | SK Bakov nad Jizerou |
| 2024-2025 | SK Rejšice |
| 2023-2024 | TJ Sokol Řepov |
| 2021-2022 | SK Rejšice |
| 2019-2020 | FK Krnsko |
| 2015-2016 | Třeština |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 415 (ø 29,64) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 17:00 | Dobrovice B - Bakov | 2:3 (1:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.08. 17:00 | Předměřice - Bakov | 0:3 (0:2) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 06.09. 17:00 | Bakov - Sporting MB | 1:1 (1:0) | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 17:00 | Březno - Bakov | 3:3 (2:1) | 54 | 54 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Bakov - Krnsko | 6:1 (2:1) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 16:00 | Bakov - Akuma MB | 7:1 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Zdětín - Bakov | 1:2 (0:2) | 21 | 69 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 18.10. 15:30 | Bakov - K.Vrutice | 1:0 (0:0) | 20 | 70 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:30 | Bakov - Chotětov B | 6:0 (1:0) | 22 | 68 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.11. 14:00 | Čejetice - Bakov | 3:1 (1:1) | 33 | 57 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.11. 14:00 | Bakov - K.Hlavno | 4:0 (2:0) | 21 | 69 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.03. 15:30 | Bakov - Březno | 4:0 (3:0) | 21 | 69 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.04. 17:00 | Bakov - Zdětín | 4:1 (1:0) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 09.05. 17:00 | Bakov - Židněves | 10:0 (4:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.03. 15:00 | Bakov B - Bezno-Sovinky | 5:5 (4:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Bakov B - D.Lhota | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 16:30 | Ledce - Bakov B | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Bakov B - SKP MB | 1:5 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Bakov B - DBSK B | 3:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 14 | 415 (ø 29,64) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 10 | 758 (ø 75,80) | 3 (ø 0,30) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 7 | 119 (ø 17,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 9 | 459 (ø 51,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 10 | 459 (ø 45,90) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 18 | 1179 (ø 65,50) | 1 (ø 0,05) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 13 | 1000 (ø 76,92) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 7 | 536 (ø 76,57) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 10 | 869 (ø 86,90) | 1 (ø 0,10) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 22 | 1891 (ø 85,95) | 4 (ø 0,18) | 8 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 24 | 1697 (ø 70,70) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor | 28 | 1982 (ø 70,78) | 11 (ø 0,39) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. B | 17 | 1530 (ø 90,00) | 4 (ø 0,23) | 7 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor | 8 | 483 (ø 60,37) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




