Filip Krejčí
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | SK Pardubičky |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Pardubický | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 456 (ø 76,00) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Pardubičky B - Morašice | 0:1 (0:1) | 24 | 66 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 15:00 | Jehnědí - Pardubičky B | 1:4 (0:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Pardubičky B - Hlinsko B | 5:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Městec B - Pardubičky B | 2:2 (2:1) | 86 | 86 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 13.09. 17:00 | Sezemice - Pardubičky B | 4:1 (2:0) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 16:30 | Pardubičky B - D. Újezd B | 6:0 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 6 | 456 (ø 76,00) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 12 | 984 (ø 82,00) | 6 (ø 0,50) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 19 | 1704 (ø 89,68) | 4 (ø 0,21) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | Okresní přebor | 21 | 1857 (ø 88,42) | 21 (ø 1,00) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 15 | 954 (ø 63,60) | 3 (ø 0,20) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | Okresní přebor | 3 | 230 (ø 76,66) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 20 | 1336 (ø 66,80) | 8 (ø 0,40) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 2 | 135 (ø 67,50) | 4 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 8 | 540 (ø 67,50) | 6 (ø 0,75) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 13 | 1052 (ø 80,92) | 2 (ø 0,15) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 23 | 1698 (ø 73,82) | 7 (ø 0,30) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 15 | 1264 (ø 84,26) | 7 (ø 0,46) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 21 | 1872 (ø 89,14) | 7 (ø 0,33) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 21 | 1888 (ø 89,90) | 9 (ø 0,42) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |




