Pavel Adámek
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | Dukla Němčovice |
| 2025-2026 | SK Břasy 1941 |
| 2024-2025 | TJ Sokol Úhonice |
| 2021-2022 | SK Břasy 1941 |
| 2021-2022 | FK Jinočany |
| 2020-2021 | TJ Sokol Jeneč |
| 2015-2016 | FK Jinočany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Rokycany | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Němčovice - Raková B | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Němčovice - Zbiroh B | 4:8 (1:5) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Břasy B - Němčovice | 6:3 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Němčovice - Holoubkov B | 4:4 (3:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.09. 14:15 | Raková B - Němčovice | 10:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Němčovice - Lhota pod R. | 1:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Němčovice - Příkosice B | 3:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 6 | 443 (ø 73,83) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 6 | 495 (ø 82,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 17 | 1364 (ø 80,23) | 4 (ø 0,23) | 5 (ø 0,29) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 5 | 381 (ø 76,20) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 18 | 1392 (ø 77,33) | 2 (ø 0,11) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 172 (ø 86,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 8 | 713 (ø 89,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 8 | 477 (ø 59,62) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 7 | 613 (ø 87,57) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 11 | 956 (ø 86,90) | 2 (ø 0,18) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 22 | 1927 (ø 87,59) | 7 (ø 0,31) | 7 (ø 0,31) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 25 | 1965 (ø 78,60) | 12 (ø 0,48) | 10 (ø 0,40) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 28 | 2409 (ø 86,03) | 12 (ø 0,42) | 10 (ø 0,35) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 23 | 2037 (ø 88,56) | 15 (ø 0,65) | 9 (ø 0,39) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




