Jan Blahut

2026-2027

TJ Kly

PoziceZáložník
Průměrná známka7.4

Kariéra

2024-2025 TJ Kly
2023-2024 TJ Kly
2023-2024 FC Lobkovice
2018-2019 FC Lobkovice
2017-2018 FC Mělník
2015-2016 FC Lobkovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Mělník | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 4 (ø 0,80) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Ovčáry - Kly 2:4 (2:1) 90 2 1 0 ano
06.09. 17:00 Kly - Pšovka B 4:6 (1:4) 90 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Borek B - Kly 1:2 (1:2) 90 1 0 0 ano
20.09. 16:30 Kly - Mlékojedy 3:2 (0:2) 90 0 1 0 ano
04.10. 16:00 Kly - Hořín 2:3 (1:0) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 5 (ø 0,83) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 8 (ø 1,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 1 71 (ø 71,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 7 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 14 994 (ø 71,00) 6 (ø 0,42) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 6 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 11 810 (ø 73,63) 2 (ø 0,18) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 4 (ø 1,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 19 1439 (ø 75,73) 8 (ø 0,42) 5 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 8 694 (ø 86,75) 8 (ø 1,00) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 10 824 (ø 82,40) 9 (ø 0,90) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 25 2073 (ø 82,92) 20 (ø 0,80) 6 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. B 13 1057 (ø 81,30) 4 (ø 0,30) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 15 1151 (ø 76,73) 12 (ø 0,80) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 21 1882 (ø 89,61) 17 (ø 0,80) 4 (ø 0,19) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)