Jan Lysák

2026-2027

SK Slavkov u Brna

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2019-2020 SK Slavkov u Brna
2018-2019 TJ Sokol Podolí
2016-2017 SK Slavkov u Brna
2016-2017 TJ Šaratice
2015-2016 SK Žebětín

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1170 (ø 90,00) 4 (ø 0,30) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 16:30 Slavkov - Otnice 4:0 (2:0) 90 1 0 0 ano
15.08. 16:30 Šaratice - Slavkov 8:2 (5:1) 90 0 0 0 ano
23.08. 16:30 Ivanovice - Slavkov 1:7 (1:3) 90 0 0 0 ano
29.08. 16:00 Slavkov - Kobeřice 4:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 10:00 Bučovice - Slavkov 0:2 (0:1) 90 1 0 0 ano
12.09. 15:30 Slavkov - Křenovice 5:0 (3:0) 90 0 1 0 ano
20.09. 15:30 Lovčičky - Slavkov 1:1 (1:1) 90 1 1 0 ano
26.09. 15:00 Slavkov - Letonice 5:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 14:30 Slavkov - Brankovice 9:0 (3:0) 90 1 0 0 ano
18.10. 14:30 Rousínov B - Slavkov 5:1 (2:0) 90 0 1 0 ano
24.10. 14:00 Slavkov - Račice 6:2 (2:2) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Komořany - Slavkov 1:3 (0:0) 90 0 0 0 ano
07.11. 14:00 Slavkov - Pačlavice 3:3 (1:1) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 3 (ø 0,42) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 5 (ø 0,20) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 23 2070 (ø 90,00) 6 (ø 0,26) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 4 (ø 0,16) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 22 1968 (ø 89,45) 2 (ø 0,09) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 26 2340 (ø 90,00) 4 (ø 0,15) 5 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 12 1080 (ø 90,00) 2 (ø 0,16) 5 (ø 0,41) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. B 21 1890 (ø 90,00) 3 (ø 0,14) 5 (ø 0,23) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 24 2160 (ø 90,00) 5 (ø 0,20) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 3 (ø 0,27) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. A 23 1332 (ø 57,91) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)