Josef Částek
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Sokol Blížkovice |
| 2025-2026 | SK Grešlové Mýto |
| 2022-2023 | TJ Pavlice |
| 2022-2023 | Dyje |
| 2018-2019 | TJ Pavlice |
| 2017-2018 | Hrádek |
| 2017-2018 | TJ Sokol Blížkovice |
| 2015-2016 | TJ Sokol Blížkovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 7 (ø 0,87) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Štítary - Blížkovice | 2:7 (0:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Blížkovice - Šatov B | 12:0 (5:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:30 | Blížkovice - Přímětice B | 2:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 14:00 | Pavlice - Blížkovice | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:00 | Blížkovice - Jevišovice | 6:3 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Jaroslavice - Blížkovice | 1:10 (0:6) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:30 | Blížkovice - Chvalovice | 5:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Micmanice - Blížkovice | 5:3 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 5 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 4 (ø 0,22) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 23 | 2024 (ø 88,00) | 5 (ø 0,21) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 4 (ø 0,22) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 8 | 676 (ø 84,50) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 7 | 575 (ø 82,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 12 | 1068 (ø 89,00) | 2 (ø 0,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 11 (ø 1,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 23 | 1985 (ø 86,30) | 5 (ø 0,21) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 2 | 151 (ø 75,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 18 | 1443 (ø 80,16) | 2 (ø 0,11) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 2 | 133 (ø 66,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 21 | 1661 (ø 79,09) | 5 (ø 0,23) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 9 | 702 (ø 78,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




