Lukáš Macák

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Baník Union Nové Sedlo

Zápasy v sezóně 2026-2027

Karlovarský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
109 (ø 54,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Ostrov B - Nové Sedlo 2:1 (2:1) 46 46 0 0 0 ano
05.09. 10:30 KV-Dvory - Nové Sedlo 3:1 (2:1) 63 63 0 0 0 ano

Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 10:30 Nové Sedlo B - Svatava B 2:4 (1:2) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:00 Citice - Nové Sedlo B 1:3 (0:1) 90 1 0 0 ano
11.10. 10:30 Nové Sedlo B - Oloví 6:1 (2:0) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 2 109 (ø 54,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 12 442 (ø 36,83) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 11 551 (ø 50,09) 2 (ø 0,18) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 18 1416 (ø 78,66) 4 (ø 0,22) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 22 1614 (ø 73,36) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 14 1196 (ø 85,42) 3 (ø 0,21) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 8 646 (ø 80,75) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 10 754 (ø 75,40) 4 (ø 0,40) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 21 1688 (ø 80,38) 3 (ø 0,14) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 11 850 (ø 77,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 24 1968 (ø 82,00) 4 (ø 0,16) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 25 1995 (ø 79,80) 2 (ø 0,08) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 3 194 (ø 64,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 9 626 (ø 69,55) 1 (ø 0,11) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)