Patrik Šebl
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Baník Union Nové Sedlo |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 530 (ø 88,33) | 2 (ø 0,33) | 3 (ø 0,50) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 10:30 | KV-Dvory - Nové Sedlo | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Nové Sedlo - Cheb | 3:2 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Nové Sedlo - Hroznětín | 7:0 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 15:00 | Skalná - Nové Sedlo | 2:5 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:30 | Trstěnice - Nové Sedlo | 3:5 (2:3) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 16:00 | Nové Sedlo - Mar. Lázně | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano |
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 10:30 | Nové Sedlo B - Svatava B | 2:4 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 22 | 1909 (ø 86,77) | 2 (ø 0,09) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 22 | 1944 (ø 88,36) | 6 (ø 0,27) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 22 | 1585 (ø 72,04) | 2 (ø 0,09) | 4 (ø 0,18) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 21 | 1716 (ø 81,71) | 2 (ø 0,09) | 7 (ø 0,33) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 26 | 2311 (ø 88,88) | 10 (ø 0,38) | 9 (ø 0,34) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 3 (ø 0,42) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 13 | 1007 (ø 77,46) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 22 | 1693 (ø 76,95) | 1 (ø 0,04) | 8 (ø 0,36) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 19 | 1184 (ø 62,31) | 1 (ø 0,05) | 6 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 12 | 902 (ø 75,16) | 3 (ø 0,25) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 22 | 1705 (ø 77,50) | 5 (ø 0,22) | 6 (ø 0,27) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. C | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 7 | 546 (ø 78,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




