Ondřej Krkoška

2026-2027

SK Grygov

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 TJ Sokol Bohuňovice
2022-2023 SK Grygov
2018-2019 SK Grygov
2015-2016 Sokol Majetín

Zápasy v sezóně 2026-2027

Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 4 (ø 0,57) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:00 Nedvězí - SK Grygov 4:2 (1:0) 90 1 0 0 ano
22.08. 16:30 SK Grygov - Velký Újezd 1:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
05.09. 16:00 SK Grygov - Blatec 2:1 (0:0) 90 0 1 0 ano
20.09. 15:30 SK Grygov - Sokol Mladeč 1:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
26.09. 15:00 Mladějovice - SK Grygov 5:2 (2:2) 90 0 0 0 ano
03.10. 15:00 SK Grygov - Chválkovice B 3:2 (3:1) 90 2 0 0 ano
10.10. 15:00 Štěpánov - SK Grygov 1:3 (0:3) 90 1 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 23 2070 (ø 90,00) 6 (ø 0,26) 7 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 4 (ø 0,25) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 3 (ø 0,18) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 20 1800 (ø 90,00) 8 (ø 0,40) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 6 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 2 (ø 0,22) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | III. třída 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 2 (ø 0,08) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 26 2340 (ø 90,00) 8 (ø 0,30) 7 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | III. třída 17 1335 (ø 78,52) 4 (ø 0,23) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)