Milan Svoboda
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | FK Čechie Vykáň |
| 2015-2016 | AFK Sadská |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1255 (ø 69,72) | 9 (ø 0,50) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 17:00 | Vykáň - Přerov n/L | 0:1 (0:0) | 59 | 59 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.09. 17:00 | Milčice - Vykáň | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:30 | Litol - Vykáň | 2:9 (1:4) | 65 | 65 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Vykáň - Lysá | 4:2 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Vykáň - Stratov | 7:0 (3:0) | 66 | 66 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 15:30 | Nymburk B - Vykáň | 4:2 (2:1) | 58 | 58 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:30 | Vykáň - B.Poděbrady B | 7:1 (4:0) | 73 | 73 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 14:30 | Sl. Poděbrady B - Vykáň | 3:10 (2:5) | 73 | 73 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | Vykáň - Hr. Jeseník | 5:0 (1:0) | 56 | 56 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 09.11. 14:00 | SKMK B - Vykáň | 2:8 (1:5) | 67 | 67 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.03. 15:00 | Vykáň - Křinec | 7:0 (2:0) | 75 | 75 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.03. 15:00 | Přerov n/L - Vykáň | 3:2 (0:1) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.04. 16:30 | Vykáň - Milčice | 3:2 (0:1) | 35 | 55 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.04. 16:30 | Vykáň - Litol | 3:1 (1:1) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.04. 17:00 | Lysá - Vykáň | 3:6 (2:1) | 86 | 86 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.04. 17:00 | Vykáň - Sokoleč B | 3:2 (1:0) | 76 | 76 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 02.05. 17:00 | Stratov - Vykáň | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Vykáň - Nymburk B | 5:1 (2:1) | 76 | 76 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 18 | 1255 (ø 69,72) | 9 (ø 0,50) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 25 | 2200 (ø 88,00) | 7 (ø 0,28) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 20 | 1686 (ø 84,30) | 7 (ø 0,35) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 22 | 1879 (ø 85,40) | 4 (ø 0,18) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A | 3 | 262 (ø 87,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 24 | 2067 (ø 86,12) | 10 (ø 0,41) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 7 | 630 (ø 90,00) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 11 | 906 (ø 82,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 26 | 2280 (ø 87,69) | 3 (ø 0,11) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 25 | 2144 (ø 85,76) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 26 | 2294 (ø 88,23) | 4 (ø 0,15) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 13 | 1136 (ø 87,38) | 2 (ø 0,15) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 15 | 1238 (ø 82,53) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




