Jakub Porazil
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | FK Brandýsek |
| 2020-2021 | FC Čechie Velká Dobrá |
| 2020-2021 | SK Baník Libušín |
| 2015-2016 | FC Čechie Velká Dobrá |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Kladno | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 764 (ø 84,88) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Unhošť - Brandýsek | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 10:15 | Lhota - Brandýsek | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 13:30 | Brandýsek - V. Přítočno | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 13:00 | Brandýsek - Slovan Kladno | 7:0 (2:0) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 16:30 | Tuchlovice B - Brandýsek | 3:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 12:30 | Brandýsek - Hostouň B | 4:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Hrdlív - Brandýsek | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.10. 12:00 | Brandýsek - Jedomělice | 1:2 (0:1) | 72 | 72 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.10. 14:30 | Smečno - Brandýsek | 7:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 3 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 31.10. 14:00 | Brandýsek B - Švermov B | 9:0 (4:0) | 0 | 3 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 4 | 332 (ø 83,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 24 | 2063 (ø 85,95) | 7 (ø 0,29) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 26 | 2328 (ø 89,53) | 7 (ø 0,26) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 20 | 1727 (ø 86,35) | 12 (ø 0,60) | 7 (ø 0,35) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 23 | 2026 (ø 88,08) | 12 (ø 0,52) | 6 (ø 0,26) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 4 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 27 | 1939 (ø 71,81) | 9 (ø 0,33) | 12 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 586 (ø 73,25) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 13 | 1078 (ø 82,92) | 4 (ø 0,30) | 5 (ø 0,38) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 21 | 1739 (ø 82,80) | 4 (ø 0,19) | 8 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 2 | 136 (ø 68,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2313 (ø 88,96) | 22 (ø 0,84) | 9 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 4 | 256 (ø 64,00) | 4 (ø 1,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2332 (ø 89,69) | 22 (ø 0,84) | 7 (ø 0,26) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 4 | 300 (ø 75,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 23 | 2070 (ø 90,00) | 8 (ø 0,34) | 10 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 2 | 144 (ø 72,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




