Ondřej Novák
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 7.8 |
Kariéra
| 2023-2024 | TJ Sokol Chotětov |
| 2015-2016 | TJ Sokol Pěčice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Rejšice - Chotětov | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Chotětov - Bělá | 6:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Pšovka - Chotětov | 4:3 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Chotětov - Od. Voda | 3:3 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Libčice - Chotětov | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Chotětov - Bakov | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Dobrovíz - Chotětov | 2:2 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Chotětov - Líbeznice | 3:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 10:15 | S.Boleslav - Chotětov | 5:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 29 | 2462 (ø 84,89) | 6 (ø 0,20) | 4 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 24 | 2106 (ø 87,75) | 8 (ø 0,33) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 26 | 2240 (ø 86,15) | 9 (ø 0,34) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 1 | 85 (ø 85,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 26 | 2303 (ø 88,57) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 29 | 2561 (ø 88,31) | 10 (ø 0,34) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 16 | 1440 (ø 90,00) | 2 (ø 0,12) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 26 | 2300 (ø 88,46) | 2 (ø 0,07) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 8 | 665 (ø 83,12) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 30 | 2700 (ø 90,00) | 3 (ø 0,10) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 8 | 669 (ø 83,62) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 24 | 1939 (ø 80,79) | 3 (ø 0,12) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 13 | 1155 (ø 88,84) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




