Jan Šváb
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 06.09. 16:00 | Hrabišín - Rovensko | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 14:00 | Rovensko - Lesnice B | 1:3 (0:0) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 20.09. 15:30 | Hanušovice - Rovensko | 5:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Leština B - Rovensko | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Malá Morava - Rovensko | 2:4 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 3 (ø 0,25) | 7 (ø 0,58) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 3 (ø 0,23) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 3 (ø 0,17) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 2 (ø 0,13) | 7 (ø 0,46) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 2 (ø 0,11) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor | 26 | 2096 (ø 80,61) | 3 (ø 0,11) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A | 25 | 1973 (ø 78,92) | 3 (ø 0,12) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A | 24 | 2047 (ø 85,29) | 5 (ø 0,20) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A | 15 | 1347 (ø 89,80) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,33) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |




