Lukáš Heblík

2026-2027

TJ Slavoj Choltice

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2017-2018 TJ Slavoj Choltice
2015-2016 FK Přelouč

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
06.09. 17:00 Lipoltice - Choltice B 1:1 (0:1) 90 0 0 0 ano

Pardubický | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)
08.08. 10:15 Letohrad B - Choltice 2:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
15.08. 17:00 Choltice - Rváčov 2:4 (1:2) 90 0 0 0 ano
23.08. 16:00 Tatenice - Choltice 6:2 (2:2) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 L. Bohdaneč - Choltice 3:2 (1:1) 90 0 0 1 ano
13.09. 16:00 Jablonné - Choltice 2:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Choltice - Dobříkov 4:3 (3:1) 90 0 1 0 ano
26.09. 16:00 Třemošnice - Choltice 1:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
03.10. 16:00 Choltice - Zámrsk 1:3 (0:1) 0 0 0 0 ne
11.10. 15:30 Opatovice - Choltice 4:2 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.A třída 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Pardubický | 1.B třída sk. A 18 1606 (ø 89,22) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,27) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.B třída sk. A 21 1808 (ø 86,09) 3 (ø 0,14) 5 (ø 0,23) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A 5 406 (ø 81,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.B třída sk. A 25 2237 (ø 89,48) 4 (ø 0,16) 8 (ø 0,32) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.B třída sk. A 22 1980 (ø 90,00) 3 (ø 0,13) 4 (ø 0,18) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.B třída sk. A 25 2213 (ø 88,52) 4 (ø 0,16) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Pardubický | 1.B třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 1 (ø 0,10) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.B třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 1 (ø 0,08) 6 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 4 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.B třída sk. A 23 1930 (ø 83,91) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B 12 900 (ø 75,00) 6 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.B třída sk. A 25 1957 (ø 78,28) 5 (ø 0,20) 6 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 1 17 (ø 17,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)