Radek Pozner

2026-2027

Neveklov

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 Neveklov
2021-2022 Olbramovice
2019-2020 Neveklov
2015-2016 Dolní Kralovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
11.10. 16:00 Budenín - Neveklov B 2:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Neveklov B - Miličín 3:4 (1:3) 90 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Heřmaničky - Neveklov B 4:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Neveklov B - Jírovice 3:5 (3:3) 90 0 1 0 ano

Středočeský | Benešov | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
544 (ø 77,71) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 14:00 Soběhrdy - Neveklov 3:2 (1:1) 60 60 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Votice B - Neveklov 4:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Neveklov - Nespeky B 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Poříčí B - Neveklov 4:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Bystřice - Neveklov 3:2 (0:1) 90 0 1 0 ano
10.10. 16:00 Krhanice - Neveklov 8:3 (6:3) 90 0 0 0 ano
17.10. 15:30 Neveklov - Týnec 0:5 (0:0) 34 56 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 4 330 (ø 82,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 4 (ø 0,36) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 10 149 (ø 14,90) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 22 1980 (ø 90,00) 5 (ø 0,22) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 11 385 (ø 35,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 18 1620 (ø 90,00) 2 (ø 0,11) 4 (ø 0,22) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A 11 423 (ø 38,45) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 14 1260 (ø 90,00) 2 (ø 0,14) 2 (ø 0,14) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 19 1710 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 2 42 (ø 21,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | III. třída sk. B 10 762 (ø 76,20) 2 (ø 0,20) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | III. třída sk. B 18 1574 (ø 87,44) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,16) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 16 1200 (ø 75,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,12) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C 21 1890 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 2 102 (ø 51,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C 11 944 (ø 85,81) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 1 16 (ø 16,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)