Ladislav Horký
2026-2027
| Číslo hráče | 15 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Libotenice |
| 2023-2024 | SK Lukavec |
| 2019-2020 | FK Libochovice |
| 2017-2018 | TJ Sokol Radovesice |
| 2016-2017 | FK Libochovice |
| 2015-2016 | FK Libochovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 461 (ø 76,83) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Libotenice - Sulejovice | 5:3 (3:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Milešov - Libotenice | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Libotenice - Vědomice | 5:6 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Roudnice B - Libotenice | 5:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Libotenice - Mšené lázně | 9:1 (5:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Libotenice - Bechlín | 5:4 (3:3) | 11 | 11 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 12 | 955 (ø 79,58) | 2 (ø 0,16) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 16 | 1263 (ø 78,93) | 4 (ø 0,25) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 26 | 2236 (ø 86,00) | 4 (ø 0,15) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 11 | 974 (ø 88,54) | 3 (ø 0,27) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 2 | 89 (ø 44,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 8 | 589 (ø 73,62) | 1 (ø 0,12) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 5 | 389 (ø 77,80) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 15 | 1131 (ø 75,40) | 4 (ø 0,26) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 7 | 492 (ø 70,28) | 4 (ø 0,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 12 | 1062 (ø 88,50) | 5 (ø 0,41) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




