Leonard Marku
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | Libeň |
| 2025-2026 | FC Chýně |
| 2022-2023 | TJ Sokol Jeneč |
| 2022-2023 | TJ Hrubý Jeseník |
| 2015-2016 | SK Modřany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 675 (ø 84,37) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Mníšek - Libeň | 2:4 (1:1) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:00 | Jíloviště B - Libeň | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Libeň - Štěchovice | 8:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | D. Břežany B - Libeň | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Libeň - Průhonice B | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 10:15 | Karlštejn - Libeň | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Libeň - Vestec C | 1:1 (1:0) | 55 | 55 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Slavia B - Libeň | 4:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 5 | 440 (ø 88,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 24 | 2081 (ø 86,70) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 26 | 2313 (ø 88,96) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 3 (ø 0,25) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 25 | 2250 (ø 90,00) | 7 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B | 15 | 1350 (ø 90,00) | 2 (ø 0,13) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 13 | 1163 (ø 89,46) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 6 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 3 | 29 (ø 9,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 21 | 1787 (ø 85,09) | 5 (ø 0,23) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 6 | 539 (ø 89,83) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 1 | 15 (ø 15,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 4 (ø 0,40) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 3 | 215 (ø 71,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 6 (ø 0,35) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 16 | 1425 (ø 89,06) | 8 (ø 0,50) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. B | 3 | 133 (ø 44,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 11 | 954 (ø 86,72) | 4 (ø 0,36) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. B | 9 | 654 (ø 72,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 10 | 893 (ø 89,30) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 9 | 781 (ø 86,77) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




