Michal Ballý

2026-2027

TJ Sokol Kvasetice

Číslo hráče7
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 TJ Sokol Zavlekov
2022-2023 TJ Sokol Kvasetice
2014-2015 TJ Sokol Kvasetice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 14:00 Kvasetice - Hartmanice 4:0 (2:0) 90 0 1 0 ano
05.09. 14:00 Kvasetice - Hory Matky Boží 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 5 (ø 0,38) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 10 900 (ø 90,00) 13 (ø 1,30) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 14 1260 (ø 90,00) 9 (ø 0,64) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 5 (ø 0,71) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 15 1350 (ø 90,00) 7 (ø 0,46) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 15 1350 (ø 90,00) 16 (ø 1,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 14 1260 (ø 90,00) 8 (ø 0,57) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 19 1677 (ø 88,26) 14 (ø 0,73) 4 (ø 0,21) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)