David Kraut

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2017-2018 TJ Sokol Lovčičky
2015-2016 Milešovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:30 Komořany - Lovčičky 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
23.08. 16:30 Lovčičky - Pačlavice 3:2 (1:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 16:30 Křižanovice - Lovčičky 4:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
05.09. 14:00 Lovčičky - Otnice 4:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
13.09. 16:00 Šaratice - Lovčičky 2:1 (1:0) 90 0 1 0 ano
20.09. 15:30 Lovčičky - Slavkov 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 15:30 Kobeřice - Lovčičky 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:00 Lovčičky - Bučovice 3:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Křenovice - Lovčičky 2:5 (0:3) 90 0 1 0 ano
18.10. 14:30 Ivanovice - Lovčičky 1:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Lovčičky - Letonice 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 FKD - Lovčičky 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 3 (ø 0,15) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 17 1530 (ø 90,00) 11 (ø 0,64) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 19 1710 (ø 90,00) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 20 1800 (ø 90,00) 5 (ø 0,25) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 2 (ø 0,15) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 15 1350 (ø 90,00) 4 (ø 0,26) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 17 1530 (ø 90,00) 5 (ø 0,29) 2 (ø 0,11) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 26 2315 (ø 89,03) 3 (ø 0,11) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 23 1848 (ø 80,34) 4 (ø 0,17) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)