Jiří Rozumný
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | TJ Sokol Chotětov |
| 2017-2018 | Spartak Kbely |
| 2015-2016 | AFK Slavia Malešice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 236 (ø 78,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Rejšice - Chotětov | 1:1 (0:1) | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 17:00 | Chotětov - Od. Voda | 3:3 (1:1) | 86 | 86 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 16:00 | Chotětov - Líbeznice | 3:2 (0:2) | 72 | 72 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 10:15 | S.Boleslav - Chotětov | 5:2 (2:0) | 78 | 78 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 123 (ø 61,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Chotětov B - Horky B | 0:5 (0:2) | 33 | 33 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Chotětov B - Akuma MB | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 1 | 86 (ø 86,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 2 | 123 (ø 61,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 16 | 958 (ø 59,87) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,25) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 8 | 646 (ø 80,75) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 18 | 1576 (ø 87,55) | 3 (ø 0,16) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 5 | 413 (ø 82,60) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 23 | 2014 (ø 87,56) | 3 (ø 0,13) | 4 (ø 0,17) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 9 | 568 (ø 63,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | III. třída sk. C | 5 | 389 (ø 77,80) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. B | 21 | 1390 (ø 66,19) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. B | 7 | 427 (ø 61,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. B | 16 | 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 5 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. B | 25 | 1991 (ø 79,64) | 3 (ø 0,12) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. B | 13 | 1083 (ø 83,30) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,38) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 11 | 788 (ø 71,63) | 1 (ø 0,09) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 16 | 1264 (ø 79,00) | 1 (ø 0,06) | 6 (ø 0,37) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |




