Marek Šilhan

2026-2027

FK Libochovice

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 FK Libochovice
2022-2023 Sokol Černiv
2020-2021 Úpohlavy
2015-2016 Sokol Černiv

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
900 (ø 90,00) 2 (ø 0,20) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Čížkovice - Libochovice B 4:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Libochovice B - Lukavec B 2:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Pokratice B - Libochovice B 5:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Libochovice B - V.Žern. 4:5 (4:2) 90 0 1 0 ano
26.09. 16:30 Třebívlice - Libochovice B 5:3 (2:2) 90 1 0 0 ano
03.10. 16:00 Libochovice B - Čes. Kopisty 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Vchynice - Libochovice B 2:3 (1:3) 90 1 0 0 ano
17.10. 15:30 Libochovice B - Křesín 0:2 (0:0) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Libochovice B - Brozany B 6:1 (3:0) 90 0 1 1 ano
07.11. 10:30 Libochovice B - Lovosice B 5:0 (3:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 14 1045 (ø 74,64) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 12 808 (ø 67,33) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 8 575 (ø 71,87) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 8 487 (ø 60,87) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 8 576 (ø 72,00) 3 (ø 0,37) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 11 766 (ø 69,63) 1 (ø 0,09) 4 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. B 21 1590 (ø 75,71) 4 (ø 0,19) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. B 22 1775 (ø 80,68) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. B 7 532 (ø 76,00) 3 (ø 0,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 13 1124 (ø 86,46) 1 (ø 0,07) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)