Jakub Herold
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | TJ Mojžíř |
| 2017-2018 | FK Křešice |
| 2015-2016 | FK Křešice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 749 (ø 83,22) | 3 (ø 0,33) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 14:00 | Terezín - Křešice | 9:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Malé Žernoseky - Křešice | 6:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Mšené lázně - Křešice | 5:4p. (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Křešice - Žitenice | 6:4 (5:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Dobříň - Křešice | 2:4 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Křešice - Sulejovice | 1:4 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Milešov - Křešice | 6:3 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Křešice - Vědomice | 0:8 (0:4) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 31.10. 14:00 | Křešice - Libotenice | 0:2 (0:1) | 45 | 45 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 07.11. 14:00 | Bechlín - Křešice | 6:2 (3:1) | 74 | 74 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 16 | 1346 (ø 84,12) | 2 (ø 0,12) | 5 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 9 (ø 1,50) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 12 | 697 (ø 58,08) | 5 (ø 0,41) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 14 | 972 (ø 69,42) | 2 (ø 0,14) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 25 | 1515 (ø 60,60) | 3 (ø 0,12) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 26 (ø 2,36) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 18 | 1482 (ø 82,33) | 7 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A | 12 | 938 (ø 78,16) | 14 (ø 1,16) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 7 | 490 (ø 70,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A | 3 | 218 (ø 72,66) | 5 (ø 1,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 16 | 934 (ø 58,37) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A | 5 | 352 (ø 70,40) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 26 | 1919 (ø 73,80) | 2 (ø 0,07) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A | 8 | 608 (ø 76,00) | 4 (ø 0,50) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 14 | 966 (ø 69,00) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A | 12 | 765 (ø 63,75) | 5 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 5 | 216 (ø 43,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A | 13 | 1057 (ø 81,30) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




