Tomáš Vyhnánek
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | Sparta Kutná Hora |
| 2022-2023 | FK Uhlířské Janovice |
| 2021-2022 | FOTBAL Hlízov |
| 2015-2016 | FK Uhlířské Janovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 279 (ø 19,92) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 10:15 | Kutná Hora - Doksy | 4:0 (4:0) | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.08. 16:00 | Velim - Kutná Hora | 4:0 (3:0) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 10:15 | Kutná Hora - Poříčany | 2:0 (1:0) | 11 | 79 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 10:15 | Čelákovice - Kutná Hora | 2:5 (1:3) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 10:15 | Kutná Hora - Tuchoměřice | 3:0 (1:0) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.09. 17:00 | Poříčí - Kutná Hora | 1:2 (0:1) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 10:15 | Kutná Hora - Kralupy | 1:2 (0:1) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 26.09. 16:30 | Povltavská FA B - Kutná Hora | 0:2 (0:0) | 20 | 70 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 10:15 | Kutná Hora - B.Poděbrady | 3:0 (2:0) | 28 | 62 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.10. 10:15 | Libiš - Kutná Hora | 3:4 (2:2) | 11 | 79 | 1 | 1 | 0 | ne | ||
| 17.10. 10:15 | Kutná Hora - Tuchlovice | 1:0 (1:0) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.10. 10:15 | Kutná Hora - Dobrovice | 4:4 (3:3) | 35 | 55 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 31.10. 14:00 | Nespeky - Kutná Hora | 2:0 (2:0) | 17 | 73 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 07.11. 10:15 | Kutná Hora - Vestec | 4:0 (1:0) | 18 | 72 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 7 | 90 (ø 12,85) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 12 | 881 (ø 73,41) | 2 (ø 0,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 29 | 2569 (ø 88,58) | 12 (ø 0,41) | 8 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 15 | 1162 (ø 77,46) | 3 (ø 0,20) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 2 | 134 (ø 67,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 12 | 916 (ø 76,33) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 15 | 588 (ø 39,20) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 28 | 2222 (ø 79,35) | 16 (ø 0,57) | 6 (ø 0,21) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 5 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 4 | 316 (ø 79,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 13 | 1080 (ø 83,07) | 2 (ø 0,15) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 3 | 195 (ø 65,00) | 1 (ø 0,33) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 26 | 2287 (ø 87,96) | 9 (ø 0,34) | 12 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 11 | 902 (ø 82,00) | 3 (ø 0,27) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 20 | 1178 (ø 58,90) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 18 | 1487 (ø 82,61) | 5 (ø 0,27) | 8 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 11 | 621 (ø 56,45) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 19 | 1485 (ø 78,15) | 3 (ø 0,15) | 7 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 3 | 161 (ø 53,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 16 | 716 (ø 44,75) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




