Zdeněk Satran

2026-2027

ASK Lovosice

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 ASK Lovosice
2019-2020 TJ Sokol České Kopisty
2017-2018 TJ Mojžíř
2017-2018 FK Křešice
2015-2016 TJ Střekov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
360 (ø 72,00) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 10:15 Lovosice - Spořice 1:4 (1:2) 28 62 0 0 0 ne
05.09. 17:00 Bohušovice - Lovosice 0:3 (0:1) 85 85 0 0 0 ano
12.09. 10:30 Lovosice - Pokratice 2:0 (0:0) 90 90 1 0 0 ano
19.09. 10:30 Ervěnice - Lovosice 3:3 (0:0) 67 67 0 0 0 ano
10.10. 10:30 Lovosice - Chlumčany 3:3 (1:1) 90 2 0 0 ano

Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Brozany B - Lovosice B 3:4 (2:1) 90 1 1 0 ano
12.09. 17:00 Lukavec B - Lovosice B 2:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Lovosice B - Pokratice B 1:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Čes. Kopisty - Lovosice B 0:3 (0:0) 0 1 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 4 270 (ø 67,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 11 506 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 15 1350 (ø 90,00) 19 (ø 1,26) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 19 1138 (ø 59,89) 4 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 35 (ø 3,88) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 23 1992 (ø 86,60) 14 (ø 0,60) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 20 1688 (ø 84,40) 10 (ø 0,50) 7 (ø 0,35) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 9 (ø 0,34) 3 (ø 0,11) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 16 1440 (ø 90,00) 9 (ø 0,56) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 26 2331 (ø 89,65) 18 (ø 0,69) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 26 2327 (ø 89,50) 3 (ø 0,11) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 22 1798 (ø 81,72) 9 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 13 955 (ø 73,46) 5 (ø 0,38) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | 1.A třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 9 (ø 0,75) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)