Jiří Vacek

2026-2027

TJ EMĚ Mělník

PoziceObránce
Průměrná známka9.6

Kariéra

2025-2026 TJ EMĚ Mělník
2023-2024 FK Litoměřicko
2015-2016 SK Štětí

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
888 (ø 88,80) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 17:00 DBSK - EMĚ Mělník 6:2 (2:0) 0 0 0 0 ne
22.08. 10:15 Sl. Poděbrady - EMĚ Mělník 1:0 (0:0) 78 78 0 0 0 ano
29.08. 10:15 EMĚ Mělník - Zásmuky 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Lužec - EMĚ Mělník 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 13:30 Vlašim B - EMĚ Mělník 2:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
26.09. 16:30 Vrdy - EMĚ Mělník 0:5 (0:3) 90 0 0 0 ano
03.10. 10:15 EMĚ Mělník - Vyžlovka 4:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Nymburk - EMĚ Mělník 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
17.10. 10:15 EMĚ Mělník - Úvaly 3:1 (3:1) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Čáslav B - EMĚ Mělník 8:3 (4:0) 90 0 0 0 ano
31.10. 10:00 EMĚ Mělník - M.Hradiště 1:2 (0:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 4 348 (ø 87,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 2 49 (ø 24,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | 1.B třída sk. A 7 628 (ø 89,71) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.A třída sk. B 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 25 1939 (ø 77,56) 2 (ø 0,08) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | 1.B třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 28 2328 (ø 83,14) 4 (ø 0,14) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 26 2138 (ø 82,23) 2 (ø 0,07) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 17 1309 (ø 77,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 1 9 (ø 9,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 10 827 (ø 82,70) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 28 2121 (ø 75,75) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 27 2247 (ø 83,22) 3 (ø 0,11) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 30 2647 (ø 88,23) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Krajský přebor 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | 1.B třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Krajský přebor 15 1263 (ø 84,20) 2 (ø 0,13) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)