Vít Hýl
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | SK Tuněchody |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 703 (ø 70,30) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 14:00 | Svratouch - Tuněchody | 3:1 (1:1) | 67 | 67 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.08. 15:00 | Tuněchody - Chrast | 1:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Svratka - Tuněchody | 5:2 (2:1) | 66 | 66 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 15:00 | Tuněchody - Hr. Týnec | 5:4 (0:1) | 8 | 82 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 17:00 | Krouna - Tuněchody | 1:3 (0:2) | 62 | 62 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 17:00 | Tuněchody - Slatiňany B | 2:0 (0:0) | 73 | 73 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 15:30 | Luže - Tuněchody | 7:2 (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Tuněchody - Kočí | 2:5 (1:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Holetín - Tuněchody | 1:1 (1:1) | 67 | 67 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 15:30 | Tuněchody - Svídnice | 5:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 7 | 456 (ø 65,14) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 24 | 1944 (ø 81,00) | 8 (ø 0,33) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 25 | 2033 (ø 81,32) | 11 (ø 0,44) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 24 | 1957 (ø 81,54) | 9 (ø 0,37) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 22 | 1821 (ø 82,77) | 7 (ø 0,31) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 25 | 2187 (ø 87,48) | 14 (ø 0,56) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 9 | 789 (ø 87,66) | 4 (ø 0,44) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 4 | 230 (ø 57,50) | 1 (ø 0,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | 1.A třída | 13 | 973 (ø 74,84) | 3 (ø 0,23) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 12 | 905 (ø 75,41) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | 1.A třída | 19 | 1511 (ø 79,52) | 3 (ø 0,15) | 5 (ø 0,26) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 19 | 1254 (ø 66,00) | 11 (ø 0,57) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 23 | 1600 (ø 69,56) | 10 (ø 0,43) | 10 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 15 | 966 (ø 64,40) | 6 (ø 0,40) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 4 | 40 (ø 10,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | IV. třída | 21 | 1474 (ø 70,19) | 12 (ø 0,57) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 13 | 301 (ø 23,15) | 3 (ø 0,23) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




