Jan Lampa
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Háj ve Slezsku |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Moravskoslezský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 474 (ø 29,62) | 3 (ø 0,18) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.08. 14:00 | Albrechtice - Háj | 0:0 (0:0) | 55 | 55 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.08. 16:30 | Háj - Orlová | 1:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 24.08. 16:30 | B.Albrechtice - Háj | 1:2 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 27.08. 16:30 | Háj - Staré Město | 1:1 (1:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 11:00 | Háj - Frenštát | 3:0 (1:0) | 61 | 61 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 16:00 | Háj - Heřmanice | 5:0 (1:0) | 18 | 72 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 15:30 | Háj - Vítkovice B | 2:3 (0:3) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.09. 15:00 | Krnov - Háj | 2:3 (1:1) | 5 | 85 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 15:00 | Háj - Darkovičky | 1:0 (0:0) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.10. 15:00 | Vřesina - Háj | 2:3 (2:1) | 18 | 72 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 14:30 | Háj - Kobeřice | 0:2 (0:0) | 34 | 56 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.10. 14:30 | Kravaře - Háj | 3:0 (2:0) | 36 | 54 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:00 | Háj - Brušperk | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | D.Benešov - Háj | 1:1 (0:0) | 77 | 77 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 14.03. 15:00 | Háj - Albrechtice | 5:0 (3:0) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.03. 15:00 | Orlová - Háj | 0:2 (0:1) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.03. 15:00 | Háj - B.Albrechtice | 0:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 11.04. 15:30 | Heřmanice - Háj | 0:3 (0:2) | 2 | 88 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 02.05. 16:30 | Háj - Krnov | 1:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 09.05. 16:30 | Darkovičky - Háj | 3:2 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 16.05. 10:30 | Háj - Vřesina | 4:1 (4:0) | 9 | 81 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 16 | 474 (ø 29,62) | 3 (ø 0,18) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 24 | 1335 (ø 55,62) | 8 (ø 0,33) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 21 | 925 (ø 44,04) | 7 (ø 0,33) | 3 (ø 0,14) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 14 | 593 (ø 42,35) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 26 | 1534 (ø 59,00) | 1 (ø 0,03) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 11 | 863 (ø 78,45) | 2 (ø 0,18) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 16 | 1412 (ø 88,25) | 7 (ø 0,43) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 13 | 511 (ø 39,30) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 21 | 1306 (ø 62,19) | 5 (ø 0,23) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 30 | 2197 (ø 73,23) | 7 (ø 0,23) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 28 | 2050 (ø 73,21) | 6 (ø 0,21) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




