David Gottvald
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | FK Drnovice |
| 2023-2024 | SK Slatina |
| 2022-2023 | FK Drnovice |
| 2022-2023 | TJ Kroužek |
| 2021-2022 | FK Drnovice |
| 2021-2022 | TJ Radslavice |
| 2019-2020 | FK Drnovice |
| 2016-2017 | MFK Vyškov |
| 2015-2016 | TJ Sokol Určice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Pustiměř - FKD B | 4:3 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 18.10. 10:30 | FKD B - Dědice | 9:1 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 10:30 | FKD B - Habrovany | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1170 (ø 90,00) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 14:00 | FKD - Brankovice | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 16:30 | FKD - Račice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Komořany - FKD | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:00 | FKD - Pačlavice | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Křižanovice - FKD | 2:3 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:30 | FKD - Otnice | 6:2 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Šaratice - FKD | 0:1 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | FKD - Slavkov | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:30 | Kobeřice - FKD | 1:3 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 14:30 | FKD - Bučovice | 3:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Křenovice - FKD | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.10. 14:00 | Rousínov B - FKD | 2:3 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | FKD - Lovčičky | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 6 (ø 0,25) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 19 | 1533 (ø 80,68) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 25 | 1846 (ø 73,84) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | III. třída | 3 | 195 (ø 65,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 8 (ø 0,47) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 25 | 2150 (ø 86,00) | 6 (ø 0,24) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 27 | 2430 (ø 90,00) | 8 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 22 | 1688 (ø 76,72) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 25 | 1954 (ø 78,16) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 24 | 1400 (ø 58,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Krajský přebor | 24 | 1543 (ø 64,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor | 1 | 69 (ø 69,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




