Jan Maroušek

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 SK Baník Libušín
2019-2020 SK Slaný
2016-2017 SK Slaný
2015-2016 SK Lhota

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
700 (ø 87,50) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 10:15 Slavoj Kladno - Libušín 3:1 (0:1) 70 70 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Beroun B - Libušín 4:3 (0:1) 90 0 1 0 ano
05.09. 17:00 Libušín - Senomaty 5:1 (3:0) 90 1 0 0 ano
13.09. 17:00 Tlustice - Libušín 6:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Libušín - Králův Dvůr B 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
28.09. 16:30 V.Dobrá - Libušín 1:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Libušín - Hřebeč B 0:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Vraný - Libušín 4:2 (2:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 5 430 (ø 86,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 26 2301 (ø 88,50) 6 (ø 0,23) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 14 (ø 0,53) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 23 2073 (ø 90,13) 10 (ø 0,43) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 9 (ø 0,34) 3 (ø 0,11) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 29 1650 (ø 56,89) 3 (ø 0,10) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. A 2 153 (ø 76,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 8 507 (ø 63,37) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 12 454 (ø 37,83) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Krajský přebor 30 1926 (ø 64,20) 6 (ø 0,20) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Krajský přebor 29 2157 (ø 74,37) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Pohár 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. A 6 520 (ø 86,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Krajský přebor 29 2475 (ø 85,34) 3 (ø 0,10) 4 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Krajský přebor 30 2393 (ø 79,76) 7 (ø 0,23) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)