Vladimír Mařinec
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | FK Kavalier Sázava |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Benešov | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 712 (ø 79,11) | 3 (ø 0,33) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Sázava B - Čechtice | 4:3 (3:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Tichonice - Sázava B | 2:4 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Sázava B - Pravonín | 6:5 (3:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 14:00 | Teplýšovice B - Sázava B | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Sázava B - Ratměřice | 3:2 (0:2) | 83 | 83 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 16:30 | Zdislavice - Sázava B | 6:4 (3:4) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Sázava B - Chocerady | 3:1 (0:1) | 87 | 87 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:00 | Velíš - Sázava B | 4:1 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Sázava B - Libež | 7:3 (2:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. B | 5 | 399 (ø 79,80) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 0 | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 3 (ø 0,23) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 15 | 1214 (ø 80,93) | 2 (ø 0,13) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 3 | 217 (ø 72,33) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 19 | 1645 (ø 86,57) | 6 (ø 0,31) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 3 | 91 (ø 30,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 19 | 1704 (ø 89,68) | 14 (ø 0,73) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 17 | 1486 (ø 87,41) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 1 | 9 (ø 9,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 7 | 630 (ø 90,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 11 | 925 (ø 84,09) | 1 (ø 0,09) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 16 | 1440 (ø 90,00) | 5 (ø 0,31) | 3 (ø 0,18) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 14 | 945 (ø 67,50) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,28) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 18 | 1355 (ø 75,27) | 1 (ø 0,05) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 11 | 986 (ø 89,63) | 4 (ø 0,36) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




