Jaromír Kupka
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | FC Bílé Podolí |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080 (ø 72,00) | 2 (ø 0,13) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | B.Podolí - Suchdol | 3:5 (1:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Ostrá - B.Podolí | 1:0 (0:0) | 8 | 82 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 17:00 | B.Podolí - Č. Brod B | 3:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Velim B - B.Podolí | 3:1 (3:0) | 77 | 77 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 13.09. 17:00 | B.Podolí - Pečky | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Paběnice - B.Podolí | 1:1 (1:1) | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 16:00 | B.Podolí - SKMK | 1:2 (1:0) | 8 | 82 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 15:30 | Jevany - B.Podolí | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | B.Podolí - Semice | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Rožďalovice - B.Podolí | 5:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:30 | Č. Brod B - B.Podolí | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 16:30 | B.Podolí - Velim B | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 16:30 | Pečky - B.Podolí | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | B.Podolí - Kácov | 0:4 (0:3) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.05. 17:00 | SKMK - B.Podolí | 6:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 28.09. 16:30 | Močovice - B.Podolí B | 4:7 (2:4) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 11.10. 13:00 | Štrampouch - B.Podolí B | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 15 | 1080 (ø 72,00) | 2 (ø 0,13) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 7 | 473 (ø 67,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 3 | 206 (ø 68,66) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 11 | 981 (ø 89,18) | 1 (ø 0,09) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 13 | 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 25 | 2145 (ø 85,80) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 4 | 291 (ø 72,75) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 6 | 540 (ø 90,00) | 3 (ø 0,50) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 11 | 990 (ø 90,00) | 2 (ø 0,18) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 4 | 254 (ø 63,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 19 | 1508 (ø 79,36) | 1 (ø 0,05) | 4 (ø 0,21) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 12 | 793 (ø 66,08) | 11 (ø 0,91) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 19 | 1631 (ø 85,84) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 16 | 900 (ø 56,25) | 2 (ø 0,12) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 24 | 2072 (ø 86,33) | 4 (ø 0,16) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 11 | 593 (ø 53,90) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 23 | 1651 (ø 71,78) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 11 | 845 (ø 76,81) | 2 (ø 0,18) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




