Petr Snížek
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 8.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Čtyři Dvory České Budějovice |
| 2023-2024 | SK Holubov |
| 2022-2023 | SK Slavia České Budějovice |
| 2022-2023 | TJ Slovan Černý Dub |
| 2021-2022 | SK Slavia České Budějovice |
| 2019-2020 | SK Dobrá Voda |
| 2015-2016 | SK Čtyři Dvory České Budějovice |
| 2015-2016 | Sokol Křemže |
| 2014-2015 | Sokol Křemže |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 8 | 587 (ø 73,37) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 15 | 1118 (ø 74,53) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 5 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,14) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 4 | 63 (ø 15,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |




