Filip Tomáň
2026-2027
| Datum narození | (40 let) |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 7.4 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Olympie Hroznětín |
| 2025-2026 | FK Ostrov |
| 2014-2015 | FK Ostrov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 12.09. 10:15 | Mar. Lázně - Ostrov B | 1:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 14:00 | Otročín - Ostrov C | 0:4 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 10:00 | Ostrov C - Toužim B | 3:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 14:00 | Ol.Vrata - Ostrov C | 0:16 (0:10) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 10:00 | Ostrov C - Štědrá | 2:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | Stará Role - Ostrov C | 1:3 (0:2) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 10:00 | Ostrov C - Jáchymov | 5:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:00 | Ostrov C - Potůčky | 7:1 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Nové Hamry - Ostrov C | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 10:00 | Ostrov C - Krásné Údolí | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 15:00 | Ostrov C - Žlutice B | 12:0 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Lok. KV B - Ostrov C | 2:5 (2:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 5 | 227 (ø 45,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 3 | 203 (ø 67,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 15 | 499 (ø 33,26) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 15 | 782 (ø 52,13) | 1 (ø 0,06) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 21 | 1441 (ø 68,61) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 22 | 1792 (ø 81,45) | 6 (ø 0,27) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 11 | 827 (ø 75,18) | 1 (ø 0,09) | 3 (ø 0,27) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 22 | 1904 (ø 86,54) | 4 (ø 0,18) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 22 | 1850 (ø 84,09) | 12 (ø 0,54) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 19 | 537 (ø 28,26) | 5 (ø 0,26) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 23 | 1319 (ø 57,34) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 24 | 1956 (ø 81,50) | 7 (ø 0,29) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 8 | 704 (ø 88,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




