Michal Kudrnka
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | Spartak Slatiňany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Pardubický | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Slatiňany - Dobříkov | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 17:00 | Třemošnice - Slatiňany | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Slatiňany - Zámrsk | 6:2 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Opatovice - Slatiňany | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Slatiňany - L. Bohdaneč | 3:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Slatiňany - Proseč | 3:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Polička - Slatiňany | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:00 | Slatiňany - Letohrad B | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Rváčov - Slatiňany | 8:2 (5:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | Slatiňany - Tatenice | 2:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 20 | 1800 (ø 90,00) | 1 (ø 0,05) | 5 (ø 0,25) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 25 | 2088 (ø 83,52) | 1 (ø 0,04) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 25 | 2206 (ø 88,24) | 2 (ø 0,08) | 5 (ø 0,20) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 16 | 1110 (ø 69,37) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 2 | 119 (ø 59,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 25 | 2228 (ø 89,12) | 3 (ø 0,12) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 2 | 113 (ø 56,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 7 | 510 (ø 72,85) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 11 | 790 (ø 71,81) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 23 | 1573 (ø 68,39) | 6 (ø 0,26) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 7 | 134 (ø 19,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 23 | 2046 (ø 88,95) | 3 (ø 0,13) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 11 | 462 (ø 42,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 24 | 2098 (ø 87,41) | 3 (ø 0,12) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 25 | 1575 (ø 63,00) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 10 | 688 (ø 68,80) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




