Jan Šturm

2026-2027

FK Libochovice

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2018-2019 FK Libochovice
2018-2019 Křesín
2015-2016 FK Libochovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 5 (ø 0,62) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Čížkovice - Libochovice B 4:2 (0:1) 90 0 1 0 ano
06.09. 17:00 Libochovice B - Lukavec B 2:3 (1:1) 90 0 1 0 ano
13.09. 17:00 Pokratice B - Libochovice B 5:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
19.09. 16:30 Libochovice B - V.Žern. 4:5 (4:2) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Třebívlice - Libochovice B 5:3 (2:2) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Libochovice B - Čes. Kopisty 3:1 (1:0) 90 0 1 1 ano
10.10. 16:00 Vchynice - Libochovice B 2:3 (1:3) 90 1 0 0 ano
17.10. 15:30 Libochovice B - Křesín 0:2 (0:0) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 25 2171 (ø 86,84) 5 (ø 0,20) 9 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 25 2116 (ø 84,64) 11 (ø 0,44) 7 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 8 (ø 1,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 26 2296 (ø 88,30) 3 (ø 0,11) 13 (ø 0,50) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 25 2238 (ø 89,52) 10 (ø 0,40) 12 (ø 0,48) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 23 2035 (ø 88,47) 8 (ø 0,34) 7 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 8 673 (ø 84,12) 11 (ø 1,37) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 12 999 (ø 83,25) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,50) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 12 933 (ø 77,75) 4 (ø 0,33) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 20 1476 (ø 73,80) 4 (ø 0,20) 10 (ø 0,50) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A 20 1745 (ø 87,25) 15 (ø 0,75) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 16 886 (ø 55,37) 4 (ø 0,25) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B 23 2028 (ø 88,17) 43 (ø 1,86) 7 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. B 7 107 (ø 15,28) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 7 (ø 0,63) 4 (ø 0,36) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)