Tomáš Matějka

2026-2027

FK Travčice

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
745 (ø 74,50) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Travčice - Žitenice 6:2 (3:0) 44 46 0 0 0 ne
30.08. 17:00 Dobříň - Travčice 1:3 (0:1) 64 64 0 1 0 ano
06.09. 17:00 Travčice - Sulejovice 3:1 (2:0) 68 68 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Milešov - Travčice 1:3 (0:3) 81 81 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Travčice - Vědomice 3:2p. (0:1) 38 38 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Travčice - Libotenice 3:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
10.10. 16:00 Bechlín - Travčice 2:3 (2:2) 90 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Travčice - Mšené lázně 2:0 (2:0) 90 0 1 0 ano
25.10. 14:30 Travčice - Terezín 1:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Rovné - Travčice 4:1 (3:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 5 295 (ø 59,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 14 1168 (ø 83,42) 2 (ø 0,14) 4 (ø 0,28) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 28 2234 (ø 79,78) 5 (ø 0,17) 9 (ø 0,32) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 28 2411 (ø 86,10) 8 (ø 0,28) 12 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 30 2700 (ø 90,00) 4 (ø 0,13) 9 (ø 0,30) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 13 1052 (ø 80,92) 1 (ø 0,07) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | 1.B třída sk. A 15 1329 (ø 88,60) 4 (ø 0,26) 4 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 1 57 (ø 57,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | 1.B třída sk. A 14 1135 (ø 81,07) 4 (ø 0,28) 7 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 2 (ø 0,07) 10 (ø 0,38) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 26 2277 (ø 87,57) 2 (ø 0,07) 7 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. B 25 2250 (ø 90,00) 5 (ø 0,20) 7 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 12 780 (ø 65,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 15 1350 (ø 90,00) 7 (ø 0,46) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06)