Vladimír Marek
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Sokol Prosetín |
| 2025-2026 | TJ Viktorie Jeřišno |
| 2021-2022 | SK Sokol Prosetín |
| 2020-2021 | FC Hlinsko |
| 2020-2021 | SK Sokol Prosetín |
| 2015-2016 | SK Sokol Prosetín |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Pardubický | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 814 (ø 62,61) | 1 (ø 0,07) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Pardubičky - Prosetín | 5:1 (4:1) | 88 | 88 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.08. 17:00 | Prosetín - D. Újezd | 2:3 (2:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Ústí n/O B - Prosetín | 0:4 (0:2) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 17:00 | Prosetín - Mor. Třebová | 4:0 (3:0) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 16:30 | Přelouč - Prosetín | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Prosetín - Mýto B | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Skuteč - Prosetín | 1:1 (0:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 16:00 | Prosetín - Svitavy B | 2:0 (1:0) | 68 | 68 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 13:30 | Č. Třebová - Prosetín | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | Prosetín - Rozhovice | 1:5 (1:5) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 17.10. 15:30 | Holice - Prosetín | 4:2 (3:0) | 27 | 63 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:00 | Prosetín - Přelovice | 1:4 (1:1) | 33 | 57 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 07.11. 14:00 | Lanškroun - Prosetín | 3:3 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Prosetín B - Prachovice | 4:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 14:00 | Trh.Kamenice - Prosetín B | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Svratouch B - Prosetín B | 0:8 (0:4) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Prosetín B - Orel | 4:2 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Prosetín B - Načešice B | 6:0 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 7 | 494 (ø 70,57) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 13 | 851 (ø 65,46) | 2 (ø 0,15) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 12 | 1034 (ø 86,16) | 16 (ø 1,33) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 25 | 1999 (ø 79,96) | 8 (ø 0,32) | 9 (ø 0,36) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 26 | 2261 (ø 86,96) | 6 (ø 0,23) | 10 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 22 | 1903 (ø 86,50) | 13 (ø 0,59) | 7 (ø 0,31) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 20 | 1701 (ø 85,05) | 10 (ø 0,50) | 7 (ø 0,35) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 4 | 350 (ø 87,50) | 2 (ø 0,50) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
| Divize C | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 9 | 753 (ø 83,66) | 1 (ø 0,11) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 22 | 1002 (ø 45,54) | 2 (ø 0,09) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 22 | 1273 (ø 57,86) | 5 (ø 0,22) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 20 | 1197 (ø 59,85) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 11 | 448 (ø 40,72) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




