David Berki
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Sokol Lenešice |
| 2025-2026 | FK Vroutek |
| 2021-2022 | TJ Sokol Lenešice |
| 2018-2019 | FK Havraň |
| 2017-2018 | FK Duchcov |
| 2017-2018 | FK Havraň |
| 2016-2017 | Mostecký fotbalový klub |
| 2015-2016 | FK Duchcov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Ústecký | Louny | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 116 (ø 58,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Lenešice B - Měcholupy | 1:7 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Líšťany - Lenešice B | 4:7 (2:4) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.09. 17:00 | Lenešice B - Kr. Dvůr | 1:1 (1:1) | 26 | 64 | 0 | 1 | 0 | ne |
Ústecký | Louny | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Dobroměřice B - Lenešice | 5:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Lenešice - Výškov | 2:3 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Cítoliby - Lenešice | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Ročov - Lenešice | 3:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Lenešice - Kozly | 7:2 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 14:00 | Lubenec - Lenešice | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Lenešice - Černčice B | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Staňkovice - Lenešice | 2:3 (2:3) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 2 | 116 (ø 58,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 5 | 430 (ø 86,00) | 3 (ø 0,60) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. B | 6 | 496 (ø 82,66) | 4 (ø 0,66) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 28 | 2457 (ø 87,75) | 5 (ø 0,17) | 8 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 17 | 1334 (ø 78,47) | 6 (ø 0,35) | 6 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 22 | 1883 (ø 85,59) | 12 (ø 0,54) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 3 | 248 (ø 82,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 24 | 2030 (ø 84,58) | 12 (ø 0,50) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Teplice | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Teplice | Okresní přebor | 7 | 595 (ø 85,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Teplice | Okresní přebor sk. B | 8 | 632 (ø 79,00) | 6 (ø 0,75) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 8 | 668 (ø 83,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 3 | 259 (ø 86,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 2 | 11 (ø 5,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 3 (ø 0,20) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Most | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 9 (ø 1,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




