Libor Křelina
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | FK Červené Pečky |
| 2026-2027 | Sparta Kutná Hora |
| 2025-2026 | Sparta Kutná Hora |
| 2025-2026 | FK Červené Pečky |
| 2024-2025 | FC Velim |
| 2020-2021 | Sparta Kutná Hora |
| 2018-2019 | FK Bohemia Poděbrady |
| 2017-2018 | SK Sparta Kolín |
| 2016-2017 | SK Český Brod |
| 2015-2016 | SK Polaban Nymburk |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 122 (ø 20,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 10:15 | Kutná Hora - Doksy | 4:0 (4:0) | 29 | 61 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.08. 16:00 | Velim - Kutná Hora | 4:0 (3:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 10:15 | Kutná Hora - Poříčany | 2:0 (1:0) | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 10:15 | Čelákovice - Kutná Hora | 2:5 (1:3) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 10:15 | Kutná Hora - Tuchoměřice | 3:0 (1:0) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.09. 17:00 | Poříčí - Kutná Hora | 1:2 (0:1) | 8 | 82 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 10:15 | Kutná Hora - Kralupy | 1:2 (0:1) | 18 | 72 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Kolín | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 8 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 17:00 | Č. Pečky B - Veltruby | 6:1 (4:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Polepy - Č. Pečky B | 0:6 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Č. Pečky B - Tři Dvory | 8:4 (3:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Č. Pečky B - Konárovice | 6:0 kont. (6:0) | 90 | 4 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 6 | 122 (ø 20,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 24 | 1139 (ø 47,45) | 6 (ø 0,25) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 4 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 22 | 1399 (ø 63,59) | 4 (ø 0,18) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 28 | 2308 (ø 82,42) | 14 (ø 0,50) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 26 | 1993 (ø 76,65) | 9 (ø 0,34) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 26 | 1463 (ø 56,26) | 6 (ø 0,23) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 3 | 230 (ø 76,66) | 4 (ø 1,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 5 | 245 (ø 49,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 1 | 26 (ø 26,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 14 | 969 (ø 69,21) | 8 (ø 0,57) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 23 | 1902 (ø 82,69) | 13 (ø 0,56) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Divize C | 5 | 186 (ø 37,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 8 | 222 (ø 27,75) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 79 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize C | 13 | 738 (ø 56,76) | 5 (ø 0,38) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 26 | 1547 (ø 59,50) | 8 (ø 0,30) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 1 | 66 (ø 66,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 15 | 1333 (ø 88,86) | 8 (ø 0,53) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 14 | 1162 (ø 83,00) | 5 (ø 0,35) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 1 | 58 (ø 58,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




