Marek Chvosta

2026-2027

TJ Sokol Dobříč

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2023-2024 TJ Sokol Dobříč
2023-2024 TJ Sokol Mladotice
2022-2023 TJ Sokol Dobříč
2016-2017 TJ Sokol Kralovice
2015-2016 Rapid Plzeň

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
326 (ø 81,50) 1 (ø 0,25) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Dobříč - Nečtiny 2:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Dobříč - Nýřany B 4:0 (2:0) 90 1 1 0 ano
20.09. 16:30 Hadačka - Dobříč 4:2 (1:1) 64 64 0 0 0 ano
03.10. 14:00 Kralovice B - Dobříč 1:1 (0:1) 82 82 0 1 0 ano
10.10. 16:00 Dobříč - Zbůch B 9:1 (4:0) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 3 244 (ø 81,33) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 11 970 (ø 88,18) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 22 1898 (ø 86,27) 6 (ø 0,27) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 12 1036 (ø 86,33) 2 (ø 0,16) 3 (ø 0,25) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Baráž 2 92 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 3 253 (ø 84,33) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 13 1102 (ø 84,76) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,38) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 28 2416 (ø 86,28) 4 (ø 0,14) 5 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 28 2382 (ø 85,07) 4 (ø 0,14) 5 (ø 0,17) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Pohár 2 136 (ø 68,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 13 920 (ø 70,76) 2 (ø 0,15) 5 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 2 136 (ø 68,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 4 314 (ø 78,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Krajský přebor 6 105 (ø 17,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)