Pavel Kozohorský

2026-2027

SK Nový Knín

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 SK Nový Knín
2018-2019 MFK Dobříš
2016-2017 SK Nový Knín
2015-2016 MFK Dobříš

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Příbram | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
557 (ø 79,57) 2 (ø 0,28) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 N. Knín - Petrovice 1:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
06.09. 10:15 N. Knín - D. Dušníky 3:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 14:00 Dušníky - N. Knín 0:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 N. Knín - Sparta Luhy 2:0 (0:0) 80 80 0 1 0 ano
03.10. 16:00 N. Knín - Višňová 2:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
24.10. 14:30 N. Knín - Milín B 6:1 (4:1) 90 2 0 0 ano
31.10. 14:00 Březnice - N. Knín 6:3 (3:1) 27 27 0 0 0 ano

Středočeský | Příbram | III. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
11.10. 16:00 N. Knín B - Hřiměždice 5:2 (3:2) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | Okresní přebor 4 350 (ø 87,50) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 20 1672 (ø 83,60) 1 (ø 0,05) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | III. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | Okresní přebor 18 1560 (ø 86,66) 3 (ø 0,16) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. E 17 1520 (ø 89,41) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,17) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Krajský přebor 7 235 (ø 33,57) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. E 14 1179 (ø 84,21) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 20 1263 (ø 63,15) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. E 4 284 (ø 71,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 1 13 (ø 13,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. E 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 14 743 (ø 53,07) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 27 1386 (ø 51,33) 2 (ø 0,07) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Středočeský | 1.B třída sk. E 5 360 (ø 72,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 30 2611 (ø 87,03) 2 (ø 0,06) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Pohár 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 27 2415 (ø 89,44) 1 (ø 0,03) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | III. třída sk. B 2 113 (ø 56,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Krajský přebor 6 313 (ø 52,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | Okresní přebor 11 881 (ø 80,09) 2 (ø 0,18) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09)