Miroslav Verner
2026-2027
| Datum narození | (32 let) |
| Číslo hráče | 15 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | FK Čechie Vykáň |
| 2021-2022 | TJ Spoje Praha |
| 2020-2021 | MFK Chrudim |
| 2020-2021 | FK Varnsdorf |
| 2019-2020 | FC Slavoj Vyšehrad |
| 2019-2020 | Slovan Velvary |
| 2018-2019 | FK Litoměřicko |
| 2015-2016 | Povltavská Fotbalová Akademie |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Divize C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 278 (ø 69,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 10:15 | Vykáň - Chrudim B | 7:2 (3:0) | 57 | 57 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.08. 17:00 | Letohrad - Vykáň | 1:4 (0:3) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 17:00 | Svitavy - Vykáň | 0:0 (0:0) | 69 | 69 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 10:15 | Vykáň - Kolín | 2:3 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 4 | 278 (ø 69,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 27 | 2107 (ø 78,03) | 12 (ø 0,44) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 26 | 2019 (ø 77,65) | 10 (ø 0,38) | 3 (ø 0,11) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. A | 2 | 150 (ø 75,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 25 | 2120 (ø 84,80) | 2 (ø 0,08) | 5 (ø 0,20) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 27 | 2394 (ø 88,66) | 4 (ø 0,14) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 1 | 44 (ø 44,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 28 | 2492 (ø 89,00) | 28 (ø 1,00) | 14 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 6 | 391 (ø 65,16) | 4 (ø 0,66) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Liga | 24 | 1948 (ø 81,16) | 1 (ø 0,04) | 11 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Liga | 14 | 1216 (ø 86,85) | 4 (ø 0,28) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 2 | 171 (ø 85,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 32 | 2753 (ø 86,03) | 12 (ø 0,37) | 13 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Krajský přebor | 6 | 468 (ø 78,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 27 | 1812 (ø 67,11) | 5 (ø 0,18) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 18 | 1350 (ø 75,00) | 2 (ø 0,11) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




