Marek Kaše
2025-2026
| Datum narození | (33 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | AFK Pečky |
| 2018-2019 | Olympia Cerhenice |
| 2016-2017 | TJ Viktoria Radim |
| 2015-2016 | Olympia Cerhenice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1398 (ø 82,23) | 3 (ø 0,17) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:00 | Pečky - Jevany | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Rožďalovice - Pečky | 2:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Pečky - Suchdol | 6:3 (2:2) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.09. 17:00 | Č. Brod B - Pečky | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | B.Podolí - Pečky | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 16:30 | Pečky - Zásmuky | 2:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Pečky - Semice | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | Pečky - Ostrá | 2:0 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Velim B - Pečky | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Paběnice - Pečky | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.11. 14:00 | Pečky - Kácov | 4:1 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Pečky - Rožďalovice | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:30 | Suchdol - Pečky | 1:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.04. 16:30 | Pečky - Č. Brod B | 2:0 (0:0) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.04. 16:30 | Pečky - B.Podolí | 4:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Zásmuky - Pečky | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Pečky - SKMK | 0:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:00 | Pečky - TJ Pátek | 0:2 (0:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 17 | 1398 (ø 82,23) | 3 (ø 0,17) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 19 | 1494 (ø 78,63) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,21) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 24 | 1842 (ø 76,75) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | Okresní přebor | 25 | 2224 (ø 88,96) | 7 (ø 0,28) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 17 | 1320 (ø 77,64) | 3 (ø 0,17) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B | 1 | 46 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | Okresní přebor | 4 | 273 (ø 68,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 22 | 1862 (ø 84,63) | 6 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. B | 25 | 2090 (ø 83,60) | 25 (ø 1,00) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B | 10 | 790 (ø 79,00) | 7 (ø 0,70) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




