Lukáš Vokřál
2026-2027
| Číslo hráče | 3 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Sokol Nová Ves I |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Kolín | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | N. Ves - Krakovany B | 1:5 (1:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | N. Ves - Volárna | 7:1 (5:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Konárovice - N. Ves | 2:3p. (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | N. Ves - Polepy | 7:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 3 (ø 0,12) | 5 (ø 0,20) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 22 | 1980 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,18) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 2 (ø 0,09) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 5 (ø 0,27) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 4 (ø 0,22) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 5 | 89 (ø 17,80) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 15 | 1112 (ø 74,13) | 2 (ø 0,13) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 24 | 2115 (ø 88,12) | 6 (ø 0,25) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 4 (ø 0,15) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 25 | 2204 (ø 88,16) | 6 (ø 0,24) | 10 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |




