Adam Masařík
2025-2026
| Číslo hráče | 6 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | Sokol Kunín |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1882 (ø 89,61) | 2 (ø 0,09) | 7 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 16:30 | Kateřinice - Kunín | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Kunín - Lichnov | 1:0p. (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:00 | V. Albrechtice - Kunín | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Pustějov - Kunín | 4:2 (3:0) | 82 | 82 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 16:00 | Kunín - Sedlnice | 3:4 (2:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 15:30 | Děrné - Kunín | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Kunín - Vražné | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 15:00 | Spálov - Kunín | 1:0p. (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Kunín - Studénka | 4:3p. (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Odry - Kunín | 0:7 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Kunín - Straník | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Suchdol - Kunín | 2:1p. (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.03. 15:00 | Kunín - Suchdol | 6:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | Hladké Životice - Kunín | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 15:30 | Kunín - Kateřinice | 2:3 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.04. 15:30 | Lichnov - Kunín | 1:5 (0:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.04. 16:00 | Kunín - V. Albrechtice | 3:1 (1:1) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.04. 16:00 | Kunín - Pustějov | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.05. 16:30 | Sedlnice - Kunín | 0:5 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 16:30 | Kunín - Děrné | 1:2p. (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 16:00 | Vražné - Kunín | 3:4 (1:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 21 | 1882 (ø 89,61) | 2 (ø 0,09) | 7 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 25 | 2167 (ø 86,68) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 4 (ø 0,16) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 3 (ø 0,12) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 3 (ø 0,25) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 4 (ø 0,15) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 21 | 1847 (ø 87,95) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 19 | 1679 (ø 88,36) | 2 (ø 0,10) | 5 (ø 0,26) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 4 (ø 0,16) | 9 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




